Problem z bliznami

Blizna to miejsce po ranie. Blizny powstają w wyniku urazu, choroby, operacji lub w trakcie leczenia trądziku. W trakcie procesu gojenia się skóry dochodzi do naprawy powstałego ubytku - organizm produkuje nowe tkanki i włókna kolagenowe, którymi łączy i wypełnia daną przestrzeń.

W zależności od partii zabiegowej. Mniej więcej 10-45min

bliznyy.jpg

Z jakiego zabiegu skorzystać?

Zalecane zabiegi na blizny

W przypadku terapii (Blizny) bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi, takie jak:

Skąd biorą sie problemy?

Częste przyczyny powstawania blizn

Lepiej eliminować przyczyny niż leczyć skutki, czyli geneza stanu zapalnego:

 • trądzik zapalny
 • predyspozycje genetyczne
 • kompulsywne rozdrapywanie skóry
 • wypadki, ciąża

Krok po kroku

Jakie są etapy?

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Obopólna współpraca

Nasze efekty walki z bliznami

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Polecany produkt

Stała suplementacja

ANTI AGE Tonik zawiera kwas glikolowy, który poprawia kondycję skóry, poprzez stymulację procesów odnowy komórek. Dzięki zawartości hydrolatu róży damasceńskiej, działa napinająco, antybakteryjnie oraz przywraca cerze zdrowy, promienny wygląd. Systematycznie stosowany nadaje skórze aksamitną miękkość, nawilża i wygładza. Tonik świetnie sprawdza się także dla skóry z bliznami, przebarwieniami, jak i przy zaburzeniach rogowacenia. #PEELMISSION

 • Poj. 200 ml
 • Przebarwienia, zmarszczki, blizny
 • KWAS GLIKOLOWY, HYDROLAT Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ, NIACYNAMID
lacto.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak pozbyć się blizn?

Najlepszym sposobem na usunięcie blizn jest praca nad nimi we wczesnym stadium ich powstania - nie należy czekać zbyt długo z podjęciem odpowiednich działań, bo może dojść do zwłóknienia tkanek. Świetnym rozwiązaniem jest mezoterapia mikroigłowa, bo specjalnie “niszczymy” skórę, a dzięki temu powodujemy indukcję kolagenu, elastyny i nowych komórek naskórka. Istnieje duża szansa, że po zabiegu po bliźnie nie będzie śladu lub w znaczący sposób zmniejszy się jej objętość.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe