Problem z naczynkami

Istnieje wiele czynników, które powodują pękanie naczynek. Nieodpowiednia dieta, mała ilość witaminy C, obrzęki spowodowane pracą fizyczną. Najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach.

W zależności od partii zabiegowej. Mniej więcej 10-45min

naczw.jpg

Z jakiego zabiegu skorzystać?

Zalecane zabiegi na naczynka

W przypadku terapii (Naczynka) bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi, takie jak:

Skąd biorą sie problemy?

Częste przyczyny pękania naczynek

Lepiej eliminować przyczyny niż leczyć skutki, czyli geneza stanu zapalnego:

 • nieodpowiednia pielęgnacja
 • predyspozycje genetyczne

Krok po kroku

Jakie są etapy?

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Obopólna współpraca

Nasze efekty naprawy pękniętych naczynek

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Polecany produkt

Stała suplementacja

LACTO Krem to delikatny produkt do codziennej ochrony i zrównoważonej pielęgnacji skóry odwodnionej oraz wrażliwej, której mogą towarzyszyć pieczenie, napięcie, zaczerwienienie czy rozszerzone naczynia krwionośne. Formuła produktu oparta o cenne właściwości kwasu laktobionowego, charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi i zapobiega zwiotczeniu skóry. Poprzez pobudzenie syntezy kolagenu, wzmacnia mechanizmy naprawcze, a dodatkowo ma unikalną właściwość wiązania wody w skórze. Systematyczna pielęgnacja skóry przy zastosowaniu Lacto Cream, wspomaga odbudowę bariery hydrolipidowej naskórka i wpływa korzystnie na stan rozszerzonych naczynek oraz redukuje zaczerwienienia skóry. #PEELMISSION

 • Poj. 50 ml
 • Cera wrażliwa, cera naczynkowa, cera odwodniona i sucha
 • KWAS LAKTOBIONOWY, WYCIĄG Z KRWAWNIKA POSPOLITEGO, OLEJ JOJOBA, OLEJ LNIANY, NIACYNAMID
lacto_1.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak pozbyć się pękniętych naczynek?

Najlepszym sposobem pozbycia się naczynek jest ich usunięcie za pomocą specjalistycznego lasera. Peelingi chemiczne są bardzo efektywne, ale niestety nie usuną powstałych pajączków, co najwyżej zapobiegną powstaniu nowych lub złagodzą rumień.

Kiedy mogę się spodziewać efektów po usunięciu naczynek laserem?

Nawet bezpośrednio po zabiegu!

Moja skóra jest czerwona po zabiegu, czy to normalne?

Tak, laser narusza struktury naczynek w skórze, co oznacza, że na powierzchni wystąpi podrażnienie, a cera potrzebuje czasu, aby się zregenerować. Warto zadbać o odpowiednie nawilżenie i o to, aby nie narażać skóry na czynniki zewnętrzne, jak promienie słońca.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe