Mezoterapia mikroigłowa (DERMAPEN)

Dermapen jest innowacyjnym urządzeniem służącym do precyzyjnego frakcyjnego mikronakłuwania naskórka i skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu, a w efekcie do przebudowy i remodelingu tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu, zagęszczeniu i napięciu dzięki obecności nowego kolagenu. Opatentowana technologia pulsujących igieł jest nie tylko bardziej efektywna i bezpieczna (sterylna, jednorazowa końcówka) niż znane dotąd metody stosowane w mezoterapii mikroigłowej, ale także znacznie skraca czas leczenia i powrotu klienta do codziennych czynności.

W zależności od stanu skóry. Przewidywany czas trwania zabiegu: 30 minut

mezoterapia.svg

Nasze dotychczasowe zabiegi!

Wskazania

Warto rozważyć zabieg (Mezoterapia mikroigłowa) w przypadku gdy następujących problemów:

 • Leczenie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych
 • Rozszerzone pory
 • Wiotkość skóry
 • Występowanie zmarszczek
 • Wspomagania terapii wypadania włosów
 • Redukcja przebarwień

Zdrowie ponad wszystko!

Przeciwwskazania

W pierwszej kolejności dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego, możemy odmówić zabiegu (Mezoterapia mikroigłowa) w przypadku gdy:

 • ciąża, karmienie piersią
 • cukrzyca, schorzenia metaboliczne, autoimmunologiczne, nowotwór
 • choroby wirusowe (np. opryszczka) lub grzybiczne skóry
 • narażenie na promieniowanie słoneczne, a także uczulenie na tworzywa i metale, z których wykonane są narzędzia niezbędne do przeprowadzenia zabiegu
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • anemia i małopłytkowość, czyli małą liczbę płytek krwi odbiegającą od norm
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. kwasu acetylosalicylowego (aspiryny)
 • 2-tygodniowa terapia antybiotykami, 8-tygodniowa kuracja sterydami oraz trwająca od 6. do 12. miesięcy farmakoterapia pochodnymi witaminy A, czyli retinoidami

Jakie są etapy?

Krok po kroku

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Mezoterapia mikroigłowa

Nasze efekty

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Domowa pielęgnacja

Polecany produkt

IMMUNO Serum do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, zawierające kwintesencję biotechnologicznie zaawansowanej „formuły piękności”. Kluczowym składnikiem receptury jest ektoina o udowodnionym klinicznie działaniu wzmacniającym system odpornościowy, jak i odbudowującym często zaburzoną barierę ochronną skóry, które są fundamentalne dla jej zdrowia i kondycji. Działanie ektoiny intensyfikuje zaawansowany, bioaktywny kompleks łączący siłę składników współtworzących liczne reakcje wpływające na odnowę jej struktur. Dodatkowo neutralizuje negatywne skutki oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego i światła niebieskiego na skórę, co akcentuje jego rolę w regeneracji naskórka i redukcji stresu komórkowego. Formułę uzupełniają czynniki wzrostu, odpowiadające za wzmocnienie „rusztowania młodości”, poprzez stymulację produkcji kolagenu oraz zapobieganie jego degeneracji. Serum stosowane regularnie zapewnia kompleksową i bardzo aktywną pielęgnację: skóra odzyskuje elastyczność, jest naturalnie pełniejsza i napięta. Pozostawia aksamitne odczucie nawilżenia, a cera promienieje blaskiem. ...w skrócie - NASZ ULUBIENIEC!

 • 30 ml
 • Cera wrażliwa, cera odwodniona i sucha, trądzik, cera naczynkowa
 • EKTOINA, CZYNNIKI WZROSTU
serum_immuno.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak mezoterapia działa na skórę?

Podczas zabiegu wywołujemy kontrolowane uszkodzenie skóry, pracując na różnych głębokościach wysuwu igieł, dzięki temu związki aktywne przenikają bardzo szybko, a kosmetolodzy mają możliwość działania na wiele problemów skórnych, np. przeciwtrądzikowego, rozjaśniającego, przeciwzmarszczkowego, redukującego blizny czy rozstępy.

Czy zabieg dermapenem boli?

Nie jest to najprzyjemniejszy zabieg, ale najważniejsze, że daje fenomenalne efekty! Najgorzej boli czoło, gdyż w tym miejscu jest bardzo mało tkanki tłuszczowej. Uprzedzając kolejne pytanie… zabieg wykonujemy bez znieczulenia. Kremy znieczulające obkurczają naczynia krwionośne i nie mamy wówczas pełnej kontroli nad skórą, a także efektywność zabiegu jest dużo mniejsza.

Zalecane produkty do pielęgnacji po mezoterapii?

Po mezoterapii warto szukać produktów, które mają w składzie: pantenol, kolagen, kwas hialuronowy, ektoinę, a także witaminę C, która również przyspieszy regenerację skóry. Polecamy np. Peel Mission Regener Max, Mesoboost Collagen forte, Avene Ciclafate, serum Mesoboost immuno z ektoiną oraz oczywiście kremy z filtrem spf 50, chociażby uwielbiany przez nas i naszych podopiecznych Bloc od Peel Mission.

Jakie są zalecenia po dermapenie?

Należy unikać słońca około tydzień po zabiegu, stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50. 
Po zabiegu należy zmienić poszewkę na czystą, stosować jednorazowe ręczniki do osuszania skóry. 
Nie wolno przytulać się do zwierząt, dotykać oraz drapać skóry, kiedy będzie się złuszczać. 
Należy unikać: kurzu, zanieczyszczeń, detergentów, gorącej pary wodnej oraz należy wstrzymać się od wysiłku fizycznego. 
Do około tygodnia po zabiegu nie należy stosować peelingów, kremów z retinolem lub złuszczających produktów.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe