Problem ze zmarszczkami

Zmarszczki są naturalną konsekwencją procesu starzenia się skóry. Dzielimy je na dynamiczne i statyczne, a wśród przyczyn ich powstawania wymienia się ekspozycję na słońce (zmarszczki posłoneczne) czy chociażby grawitację (zmarszczki grawitacyjne). Mimiczne, którym jesteśmy w stanie przeciwdziałać odpowiednią pielęgnacją domową oraz regularnymi zabiegami - powstają na skutek ruchów mięśni twarzy i pojawiają się już przed 25 rokiem życia.

W zależności od stanu skóry.

lift2.jpg

Z jakiego zabiegu skorzystać?

Zalecane zabiegi na zmarszczki

W przypadku terapii (Zmarszczki) bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi, takie jak:

Skąd biorą sie problemy?

Częste przyczyny powstawania zmarszczek

Lepiej eliminować przyczyny niż leczyć skutki, czyli geneza stanu zapalnego:

 • brak ochrony przeciwsłonecznej
 • stres
 • nadmierne opalanie
 • nieodpowiednia pielęgnacja

Krok po kroku

Jakie są etapy?

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Obopólna współpraca

Nasze efekty usuwania zmarszczek

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Polecany produkt

Stała suplementacja

LIFT Tonik rekomendowany jest do pielęgnacji skóry wiotkiej, z problemem utraty jędrności. Produkt zawiera czysty kwas glicyryzynowy, który ceniony jest za właściwości kondycjonujące, poprawiające elastyczność i gładkość cery. #PEELMISSION

 • Poj. 200 ml
 • Zmarszczki
 • KWAS GLICYRYZYNOWY, PANTENOL, ALANTOINA, NIACYNAMID, GLUKONOLAKTON
lift.png

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak profilaktycznie zapobiegać zmarszczkom?

Mamy ogromny wpływ na starzenie zewnątrzpochodne. Aby jemu zapobiec warto wybrać higieniczny tryb życia, zdrowo się odżywiać, nie palić tytoniu, dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz unikać promieni UVA i UVB. Ważna jest systematyczna domowa pielęgnacja – stosowanie kremów z filtrem lub produktów, które mobilizują skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Jak szybko poprawić napięcie skóry?

Do codziennej pielęgnacji skóry dodaj gimnastykę twarzy i masaż, które będą stymulować produkcję kolagenu i sprawią, że skóra dłużej utrzyma swoją elastyczność. Pamiętaj, że największą skłonność do powstawania zmarszczek wykazuje skóra odwodniona i sucha. Nawilżanie skóry i nawadnianie się są kluczowe.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe