Laserowe zamykanie naczynek

Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień i teleangiektazje mogą pojawiać się przy każdym typie cery i niezależnie od wieku. Najczęściej problem ten dotyczy osób ze skórą wrażliwą, suchą, delikatną i skłonną do alergii. Pękaniu naczynek sprzyja również mróz, wiatr, gwałtowne zmiany temperatur, emocje, słońce i alkohol. Zamykanie naczynek metodą laserową to jedna z najskuteczniejszych metod pozbycia się popękanych, widocznych pod powierzchnią skóry żyłek, tzw. pajączków.

W zależności od stanu skóry. Przewidywany czas trwania zabiegu: 10-60 minut

cialo.svg

Nasze dotychczasowe zabiegi!

Wskazania

Warto rozważyć zabieg (Laserowe zamykanie naczynek) w przypadku gdy następujących problemów:

 • Teleangiektazje twarzy
 • Naczynka na nogach
 • Naczyniaki płaskie
 • Trądzik różowaty
 • Rozproszone zaczerwienie
 • Naczyniaki

Zdrowie ponad wszystko!

Przeciwwskazania

W pierwszej kolejności dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego, możemy odmówić zabiegu (Laserowe zamykanie naczynek) w przypadku gdy:

 • Padaczka (epilepsja)
 • Cukrzyca
 • Ciąża
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Stosowanie leków wywołujących wzrost wrażliwości na światło
 • Stosowanie leków wywołujących obniżenie krzepliwości krwi
 • Mechaniczne uszkodzenia skóry
 • Świeża opalenizna

Jakie są etapy?

Krok po kroku

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Laserowe zamykanie naczynek

Nasze efekty

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Domowa pielęgnacja

Polecany produkt

LACTO Krem to delikatny produkt do codziennej ochrony i zrównoważonej pielęgnacji skóry odwodnionej oraz wrażliwej, której mogą towarzyszyć pieczenie, napięcie, zaczerwienienie czy rozszerzone naczynia krwionośne. Formuła produktu oparta o cenne właściwości kwasu laktobionowego, charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi i zapobiega zwiotczeniu skóry. Poprzez pobudzenie syntezy kolagenu, wzmacnia mechanizmy naprawcze, a dodatkowo ma unikalną właściwość wiązania wody w skórze. Systematyczna pielęgnacja skóry przy zastosowaniu Lacto Cream, wspomaga odbudowę bariery hydrolipidowej naskórka i wpływa korzystnie na stan rozszerzonych naczynek oraz redukuje zaczerwienienia skóry.

 • 50 ml
 • Cera wrażliwa, cera naczynkowa, cera odwodniona i sucha
 • KWAS LAKTOBIONOWY, WYCIĄG Z KRWAWNIKA POSPOLITEGO, OLEJ JOJOBA, OLEJ LNIANY, NIACYNAMID
lacto_1.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda laserowe usuwanie naczynek?

Laserowe zamykanie naczynek to szybka i bezinwazyjna metoda, która polega na podgrzaniu krwi w rozszerzonym naczynku. Światło lasera wnika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę. Skutkiem tego jest obkurczenie się ścianek i zamknięcie światła naczynia. W ciągu kolejnych 3 tygodni naczynka ulegają wchłonięciu, co sprawia, że stają się niewidoczne.

Jak przygotować się do laserowego zamykania naczynek?

Oprócz wykluczenia klasycznych przeciwwskazań do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, należy zaprzestać kurację miejscowo stosowanymi retinoidami oraz preparatami czy lekami zawierającymi substancje fototoksyczne na miesiąc przed zabiegiem. Dodatkowo na 2 tygodnie przed zabiegiem nie powinno wykonywać się zabiegów uwrażliwiających skórę, tj. peelingi chemiczne czy mezoterapia igłowa lub mikroigłowa.

Czy laserowe zamykanie naczynek boli?

Zabieg laserowego zamykania rumienia może powodować pewien dyskomfort. Zazwyczaj pacjenci odczuwają intensywne ciepło w polu zabiegowym oraz uczucie podobne do nakłuwania igłą. Dodatkowo, laserowe zamykanie naczynek wykonywane jest bez znieczulenia, ponieważ może nastąpić ich obkurczenie, co rzutuje na mniejszą skuteczność terapii.

Jak wygląda skóra po laserowym zamykaniu naczynek?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Ponadto, może pojawić się miejscowa tkliwość, jak i obrzęk w polu zabiegowym. Objawy te są w zupełności normalne, zwykle znikają w ciągu kilku dni po zabiegu, przy czym nie ograniczają pacjenta w codziennych aktywnościach.

Ile zabiegów laserowego zamykania naczynek należy wykonać, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt?

Często efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Niestety czasem potrzebne są aż 3-4 zabiegi, wykonane raz w miesiącu.

Jak długo utrzymuje się efekt laserowego zamykania naczynek?

Efekt utrzymuje się do roku.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe