Depilacja laserowa

Zasada działania naszego lasera diodowego Light Sheer Desire polega na selektywnej fototermolizie. Wiązka światła laserowego wnika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez barwnik włosa, czyli melaninę. W dalszym ciągu energia zamieniana jest na ciepło, które powoduje całkowite zniszczenie macierzy włosa. Daje to gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w niewielkiej liczbie zabiegów. Jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metodzie depilacji.

W zależności od stanu skóry. Przewidywany czas trwania zabiegu: 5-60 minut

cialo.svg

Nasze dotychczasowe zabiegi!

Wskazania

Warto rozważyć zabieg (Depilacja laserowa) w przypadku gdy następujących problemów:

 • ciemny, mocny włos
 • podrażnienia po goleniu
 • chęć zrezygnowania z depilacji maszynką
 • wrastające włosy
 • zapalenie okołomieszkowe

Zdrowie ponad wszystko!

Przeciwwskazania

W pierwszej kolejności dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego, możemy odmówić zabiegu (Depilacja laserowa) w przypadku gdy:

 • ciąża
 • cukrzyca, epilepsja (padaczka), bielactwo, łuszczyca
 • duża skłonność do przebarwień skóry
 • przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów)
 • picie ziół (dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa- należy zaprzestać spożywania na 2- 3 tyg. przed zabiegiem)
 • stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać stosowania na 3 tyg. przed zabiegiem)
 • świeża opalenizna (również solarium - 5 tyg. oraz samoopalacze - 2 tyg.)
 • depilacja woskiem i pęsetą (należy zaprzestać stosowania na 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • peeling (należy zaprzestać stosowania na 1 tydzień przed zabiegiem)
 • kolor włosów (włosy siwe, rude, jasny blond nie reagują na światło lasera)

Jakie są etapy?

Krok po kroku

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Depilacja laserowa

Nasze efekty

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Domowa pielęgnacja

Polecany produkt

Body Balm Intense Recovery Moisturizer Krem to delikatny, lecz skutecznie nawilżający i wspierający regenerację balsam do ciała. Jego stosowanie korzystnie wpływa na kondycję skóry, poziom jej nawilżenia oraz strukturę, pomagając odzyskać promienny, zdrowy wygląd i blask. Podstawą składu wszystkich produktów z linii Asiatic Peel jest kwas azjatykowy oraz mieszanka składników nawilżających, których celem jest przywrócenie harmonii skórze, jej głębokie nawilżenie, odmłodzenie, a także regeneracja niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania bariery naskórkowej.

 • 200 ml
 • Cera sucha i odwodniona
 • KWAS AZJATYKOWY, WNKT Z SACHA INCHI, INHIBITOR CERAMIDAZY, NMF
bodybalm_moisturizer.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować skórę do zabiegu?

Przed zabiegiem należy ogolić się na gładko jednorazową maszynką, skórę należy pozostawić “czystą”, tzn. nie należy smarować balsamami, ani dezodorantem. Skóra nie może być również opalona.

Jaka jest cena zabiegu?

Cenę wszystkich usług znajdziesz na w zakładce "Cennik"

Czy zabieg można wykonywać w trakcie miesiączki?

Miesiączka nie jest żadnym przeciwwskazaniem, w przypadku depilacji bikini zalecamy użycie tamponu dla swojego komfortu. Niestety ból może być nieco większy, gdyż jest on często uzależniony od dnia cyklu, w jakim się znajdujemy.

Jaka liczba zabiegów potrzebna jest do osiągnięcia efektu?

Książkowo należy wykonać 5-6 zabiegów, natomiast wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych, fenotypu, od tego, czy są uregulowane hormony lub czy genetycznie nie jesteśmy obciążeni opornością na działanie lasera. Należy pamiętać, że przy chorobach tarczycy, działanie lasera jest nieco gorsze - wówczas spotkań będzie troszkę więcej. Do każdego podchodzimy indywidualnie i umawiamy z wizyty na wizytę, jeśli wspólnie uznamy, że jeszcze jest taka potrzeba.

Dlaczego należy wykonać zabieg w serii?

Konieczność powtarzania zabiegów wiąże się z cyklem wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie, rozróżniamy trzy fazy wzrostu włosa anagen, katagen, telogen. Celem epilacji jest zniszczenie cebulki włosa, czyli dostarczenie wystarczająco dużej energii do macierzy włosa będącego w fazie aktywnego wzrostu, czyli w fazie zwanej “anagen”. Włosy będące w kolejnych fazach wzrostu nie zaabsorbują dostatecznej dawki promieniowania lasera i zachowają zdolność regeneracji i dalszego wzrostu. Dlatego konieczne jest kilka zabiegów, aby zaaplikować światło lasera do włosa we właściwej fazie.

Jakie są przerwy między zabiegami?

Zabiegi należy powtarzać co 5-12 tygodni w zależności od części ciała. Włoski na nogach rosną wolniej, dlatego wykonujemy wówczas zabiegi co 2 miesiące. W przypadku bikini, pach lub innych, mniejszych partii spotykamy się co 4-6 tygodni. Należy pamiętać, że znaczące wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.

Czy zabieg mogą wykonać również mężczyźni?

Oczywiście! Panowie w naszym gabinecie są mile widziani i również wykonują zabiegi depilacji laserowej. Najczęściej decydują się na pachy, plecy, klatkę piersiową oraz brodę/szyję (kolejność przypadkowa).

Jak należy pielęgnować skórę po laserze?

Opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do minimum 1 tygodnia po zabiegu. W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50 
Nie wolno stosować: leków uczulających na słońce, dziurawca, nagietka, kosmetyków i leków złuszczających (min. do 2 tygodni po zabiegu) 
Przez 3 dni po zabiegu zachowywać się jak po oparzeniu na słońcu: nie należy kąpać się w gorącej wodzie, korzystać z sauny i basenu, nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu, delikatnie osuszać, nie trzeć, można 2 razy dziennie stosować krem alantan plus lub bepanthen lub po zabiegu stosować chłodne okłady 
Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie do dwóch tygodni.

Jak należy się golić po zakończonej serii zabiegów?

Jeśli nadal jest potrzeba golenia się i w najbliższych 4-6 tygodniach nie planujemy ponownej depilacji laserowej, można golić się dowolnie: woskiem, maszynką lub przy użyciu pęsetki.

W jakim wieku można zacząć depilację?

Jeśli włoski są bardzo uporczywe, to można zacząć nawet w wieku nastoletnim, aby je przerzedzić. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że w młodym wieku jesteśmy narażeni na ogromne działanie hormonów, więc wtedy włosków nie usuniemy na stałe.

Ile musi minąć po goleniu woskiem, aby zacząć depilację laserową?

Miesiąc, ponieważ usuwając włoski woskiem lub pęsetką, pozbywamy się również cebulek, a to na nie światło lasera musi zadziałać.

Co robić, aby uniknąć poparzeń?

Stosować się do naszych zaleceń oraz nie ukrywać żadnego z przeciwskazań - szczerość to podstawa. Pamiętajcie, że lepiej pominąć jeden zabieg, niż walczyć później z poparzeniem lub przebarwieniami.

Co zrobić, gdy wystąpią poparzenia?

Nie panikować! Oczywiście unikać słońca, stosować alantan lub bepanten. I najlepiej skontaktować się z nami, wysyłając nam zdjęcie skóry.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe