Problem z przebarwieniami posłonecznymi

czynienia każdy, choć niedoskonałość ta dotyka przede wszystkim osoby o ciemniejszej karnacji – mają one większą ilość melanocytów w skórze, które pobudzane promieniowaniem UVA oraz UVB są w stanie produkować więcej melaniny (czyli barwnika). Na przebarwienia słoneczne dużo bardziej narażone są także kobiety – to ze względu na częstsze zmiany hormonalne w organizmie, które uwrażliwiają skórę na słońce i powodują zaburzenia w jej pigmentacji. Wiele osób uważa, że skóra pokryta delikatną opalenizną wygląda zdrowo i atrakcyjnie. Trzeba jednak pamiętać, że ciemniejszy odcień naskórka stanowi reakcję obronną chroniącą jego wierzchnie warstwy przed promieniowaniem UV mogącym spowodować uszkodzenie i degradację komórek skóry. 

W zależności od stanu skóry.

interfuse-melasmapih.jpg

Z jakiego zabiegu skorzystać?

Zalecane zabiegi na przebarwienia słoneczne

W przypadku terapii (Przebarwienia słoneczne) bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi, takie jak:

Skąd biorą sie problemy?

Częste przyczyny przebarwień słonecznych

Lepiej eliminować przyczyny niż leczyć skutki, czyli geneza stanu zapalnego:

 • zaburzenia gospodarki hormonalnej
 • nadmierne opalanie

Krok po kroku

Jakie są etapy?

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Obopólna współpraca

Nasze efekty walki z przebarwieniami słonecznymi

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Polecany produkt

Stała suplementacja

DEPIGEN Tonik przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Zawiera kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy, które bezpośrednio oddziałują na aktywność tyrozynazy i odnowy komórek, aby skóra stała się rozjaśniona i bardziej jednolita. #PEELMISSION

 • Poj. 200 ml
 • Przebarwienia
 • KWAS GENTYZYNOWY, OLEJ Z PESTEK CZARNEJ PORZECZKI, EKSTRAKT Z MANGO, EKSTRAKT Z KIWI, OLEJ Z NASION DZIKIEJ RÓŻY, ARGININA
depigen2.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak usunąć przebarwienia posłoneczne na twarzy?

Należy połączyć zabiegi kosmetologiczne wraz z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. Warto pamiętać, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć - przy skłonności do przebarwień należy stosować filtr przeciwsłoneczny 50 SPF dzień w dzień, nawet, gdy jest pochmurno.

Jak uniknąć przebarwień?

Najczęstszą przyczyną jest nieumiejętne wyciskanie pryszczy albo rozdrapywanie skóry w miejscu krostki. W wyniku takich czynności, na skórze dochodzi do powstania stanu zapalnego, który następnie goi się w nieprawidłowy sposób. Leczenie trądziku powinno odbywać się pod okiem specjalisty, który zaleci ci indywidualnie dobrane metody.

Czy przebarwienia od słońca można całkowicie usunąć?

Wiadomo, że najlepiej przewidywać i zapobiegać. Należy stosować odpowiednio wysokie filtry przeciwsłoneczne każdego dnia. Wartością dodaną jest fakt, że krem przeciw promieniom UV jest również najlepszym kremem przeciwwzmarszczkowym, działającym długofalowo.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe