Problem z kropkami na nosie

Kropki na nosie, inaczej wągry, to zaskórniki otwarte, które powstają z powodu nadmiernej produkcji sebum i zatykania się ujść mieszków włosowych. Ich czarny wygląd spowodowany jest przez kontakt sebum z powietrzem.

W zależności od partii zabiegowej. Mniej więcej 30min

311518285_483460690466193_8313142450834139095_n.jpg

Z jakiego zabiegu skorzystać?

Zalecane zabiegi na kropki na nosie

W przypadku terapii (Kropki na nosie) bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi, takie jak:

Skąd biorą sie problemy?

Częste przyczyny powstawania kropek na nosie

Lepiej eliminować przyczyny niż leczyć skutki, czyli geneza stanu zapalnego:

 • nieodpowiednia pielęgnacja
 • predyspozycje genetyczne

Krok po kroku

Jakie są etapy?

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Obopólna współpraca

Nasze efekty walki z kropkami na nosie

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Polecany produkt

Stała suplementacja

Architect Krem rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry z problemem rozszerzonych porów. Kluczowe składniki formuły pobudzają produkcję kolagenu, którego deficyt stanowi jeden z czynników sprzyjających powstawaniu nierówności na skórze i jej starzeniu. Synergiczne działanie kwasów huminowych, ekstraktów z kory drzewa mahoniowego oraz albicji jedwabistej wpływa na odbudowę szkieletu podporowego skóry, co skutkuje zwężeniem porów, wygładzeniem i minimalizacją zmarszczek. Preparat ma działanie detoksykujące, antyoksydacyjne i odżywcze, wzmacnia barierę lipidową, a skóra pozostaje chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. #PEELMISSION

 • Poj. 50 ml
 • Rozszerzone pory, trądzik, zmarszczki
 • EKSTRAKTY BOGATE W KWASY HUMINOWE, EKSTRAKT Z KORY DRZEWA MAHONIOWEGO, EKSTRAKT Z ALBICJI JEDWABISTEJ, OLEJ Z PESTEK MALIN, OLEJ Z CZARNUSZKI, OLEJ Z WIESIOŁKA, EKSTRAKT Z KRWAWNIKA POSPOLITEGO
Architect_Krem_na_rozszerzone_pory_tradzik_i_zmarszczki.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę pozbyć się wągrów?

Niestety, tzw. wągry to naturalna praca naszej skóry. Jest to norma fizjologiczna funkcji widzielniczej, której nie wyprzemy z naszego organizmu. Wągry, czyli zaskórniki, które występują na przykład na nosie możemy jedynie regularnie oczyszczać oraz odpowiednią pielęgnacją zmniejszać ich widoczność. Nie daj nabrać się na plastry, szczoteczki do mycia twarzy lub odkurzacze do zaskórników.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe