Makijaż permanentny brwi

Zabiegiem makijażu permanentnego podkreśla się brwi, często wyrównując ich asymetrię. Nie przerysowuje się oraz nie zmienia się ich kształtu, gdy nie ma takiej potrzeby. Pigmenty najwyższej jakości dopasowuje się indywidualnie do urody i skóry klientki. Przez pierwszych kilka dni brwi są ciemniejsze, ale w ciągu tygodnia od pigmentacji naskórek się łuszczy i brwi stają się jaśniejsze, dając bardzo naturalny efekt.

W zależności od stanu skóry. Przewidywany czas trwania zabiegu: 10-60 minut

pigmentacja.svg

Nasze dotychczasowe zabiegi!

Wskazania

Warto rozważyć zabieg (Makijaż permanentny brwi) w przypadku gdy następujących problemów:

 • Osoby po chemioterapii lub wypadkach
 • Osoby niedowidzące
 • Dla kobiet, którym brakuje czasu
 • Dla kobiet, które nie potrafią się malować
 • Dla osób o nieregularnym kształcie ust
 • Dla z ubytkami pigmentu po opryszczce
 • W celach estetycznych, dla podkreślenia urody
 • Pigmentacja blizn

Zdrowie ponad wszystko!

Przeciwwskazania

W pierwszej kolejności dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego, możemy odmówić zabiegu (Makijaż permanentny brwi) w przypadku gdy:

 • Infekcje wirusowe (opryszczka, półpasiec)
 • Infekcje grzybicze
 • Infekcje bakteryjne
 • Choroby dermatologiczne (stany zapalne, bielactwo)
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Menstruacja
 • Radioterapia/chemioterapia
 • Choroby psychiczne
 • Stosowanie leków rozrzedzających krew, sterydów oraz NLPZ

Jakie są etapy?

Krok po kroku

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Makijaż permanentny brwi

Nasze efekty

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Domowa pielęgnacja

Polecany produkt

REGENER MAX Krem o silnym działaniu regenerująco-łagodzącym, rekomendowany w szczególności jako „opatrunek” na skórę w trakcie rekonwalescencji po inwazyjnych zabiegach kosmetyczno-medycznych, np. peelingach chemicznych, mezoterapii czy RF. Formuła opracowana z niezwykłą starannością bazuje na składnikach o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu zachowuje optymalny poziom bezpieczeństwa w przypadku aplikacji na partie z przerwaną ciągłością naskórka. Produkt przyspiesza proces rekonstrukcji, a dzięki zawartości pantenolu oraz kolagenu dodatkowo odbudowuje naturalną barierę skóry. Krem łagodzi podrażnienia, dzięki czemu skóra odzyskuje komfort, jest gładsza, ukojona i nawilżona. Świetnie sprawdza się również do rąk, szczególnie potwierdzają to mężczyźni pracujący fizycznie.

 • 50 ml
 • Cera wrażliwa, cera odwodniona i sucha
 • PANTENOL, HYDROLIZOWANY KOLAGEN, PARAFINA (czystość farmaceutyczna)
regener_1.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę odpowiedniego barwnika do mikropigmentacji. Efekt utrzymuje się nawet do kilkunastu miesięcy. Zaleca się, by co roku udać się na odświeżenie makijażu permanentnego, czyli na tzw. dopigmentowanie, aby utrzymać efekt w doskonałym stanie.

Jak długo trwa zabieg i ile razy się go wykonuje?

W zależności od obszaru poddawanego mikropigmentacji zabieg trwa od 2 do 3 godzin. Między 4 a 6 tygodniem należy wykonać drugą część zabiegu – dopigmentowanie, aby uzyskać idealny efekt. Zdarza się, częściej przy pigmentacji ust, że potrzebny będzie jeszcze dodatkowy zabieg po wygojeniu.

Jak się przygotować do zabiegu makijażu permanentnego?

Na około 3 tygodnie przed datą wykonania zabiegu należy przygotowywać skórę, jeśli jest przesuszona – odpowiednio ją nawilżyć, a w przypadku cery tłustej – dokładnie oczyścić. Nierówności warto zniwelować za pomocą peelingu chemicznego bądź mikrodermabrazji. Trzeba to jednak zrobić nie krócej niż na dwa tygodnie przed zabiegiem. W dniu zabiegu należy również zadbać o to, aby skóra była w bardzo dobrym stanie.

Czy makijaż permanentny boli?

W przypadku makijażu permanentnego ból jest kwestią całkowicie indywidualną. Podczas zabiegu może pojawić się dyskomfort, jednak linergistki dbają o jego zmniejszenie. W tym celu, w zależności od potrzeby, stosuje się znieczulenie w kremie przed przystąpieniem do mikropigmentacji oraz preparaty żelowe lub płynne w trakcie wykonywania makijażu.

Czy mikropigmentacja jest bezpieczna?

Makijaż permanentny jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszą doświadczoną linergistkę. Warto pamiętać, że za bezpieczeństwo w trakcie mikropigmentacji jest odpowiedzialna nie tylko linergistka, ale także klientka. Szczegółowy wywiad przeprowadzany przed zabiegiem nie jest wyłącznie czystą formalnością – to właśnie w trakcie wizyty należy poinformować profesjonalistkę o chorobach i dolegliwościach, które mogą być przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego, przyjmowanych lekach oraz alergiach. Dzięki temu unikniemy komplikacji. Nie zapominaj również o prawidłowej higienie po mikropigmentacji, dzięki której zminimalizujesz ryzyko wystąpienia infekcji i podrażnień.

Jaki jest efekt bezpośrednio po zabiegu? Czy mogę od razu iść do pracy?

Zaraz po zabiegu obszar poddany mikropigmentacji może lekko swędzieć, być zaczerwieniony i podrażniony. Pojawiają się także strupki, jednak nie należy się martwić – to naturalnie występujący mechanizm obronny organizmu i oznaka regeneracji skóry. Świeżo wykonany makijaż permanentny przez pierwsze dni będzie miał również znacznie bardziej intensywny kolor. Nie musisz jednak rezygnować z pracy – bez obaw możesz wykonywać obowiązki zawodowe, chyba że bardziej intensywne brwi są dla Ciebie problemem. Wtedy radzimy zaplanować dzień wolny.

W jaki sposób należy po zabiegu odpowiednio pielęgnować skórę?

Po wykonaniu makijażu permanentnego linergistka poinformuje Cię o dokładnej pielęgnacji po zabiegu i poleci konkretny preparat nawilżający, który wspomaga naturalny proces regeneracji skóry. Warto jednak pamiętać, że przez kilka pierwszych dni najlepiej nie dotykać i nie trzeć okolic poddanych zabiegowi, a w przypadku powstałych strupków – nie zdzierać ich, a zamiast tego pozwolić im samodzielnie odpaść. Podrażnione miejsca należy myć delikatnie wodą z dodatkiem preparatu pozbawionego substancji drażniących. Zaleca się rezygnację ze stosowania maści, mocnych peelingów czy tłustych kremów. Jeżeli skóra goi się niepokojąco długo lub pojawiłaby się wysypka, polecamy skonsultować to z osobą wykonującą zabieg.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe