Oczyszczanie manualne z kwasami (twarz/plecy)

Gdy na twarzy zaczną pojawiać się zaskórniki niezapalne (“wągry, kaszka”) oznacza to, że skóra potrzebuje usunięcia tych mas sebum połączonych ze złuszczonym naskórkiem, gdyż są one świetnym środowiskiem dla bakterii beztlenowych, sprzyjających powstawaniu stanów zapalnych. Wybierz ten zabieg, gdy tylko poczujesz grudki i zobaczysz brązowo-czarne nieestetyczne zaskórniki.

W zależności od stanu skóry. Przewidywany czas trwania zabiegu: 30-45 minut

twarz.svg

Nasze dotychczasowe zabiegi!

Wskazania

Warto rozważyć zabieg (Oczyszczanie manualne z kwasami) w przypadku gdy następujących problemów:

 • cera tłusta, mieszana i trądzikowa
 • cera ze skłonnościami do zaskórników
 • występowanie prosaki, małych krostek
 • konieczność uregulowania pracy gruczołów łojowych

Zdrowie ponad wszystko!

Przeciwwskazania

W pierwszej kolejności dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego, możemy odmówić zabiegu (Oczyszczanie manualne z kwasami) w przypadku gdy:

 • opryszczka
 • duża liczba stanów zapalnych
 • stany alergiczne
 • tendencja do powstawania blizn

Jakie są etapy?

Krok po kroku

 • Konsultacja i diagnozaBudowanie relacji

  Podczas konsultacji oceniamy stan skóry oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem w celu ustalenia wskazań oraz przeciwskazań do zabiegu.
 • Przeprowadzenie zabieguDopasowanego do klienta

  Podczas zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Dopasowujemy kosmetyki pod konkretny zabieg, z dopasowaniem do rodzaju skóry klienta.
 • Domowa pielęgnacjaOdpowiednie produkty

  Dajemy wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji. Polecamy konkretne produkty i radzimy, w jaki sposób ich używać, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • EfektyRegularność i zaangażowanie

  Wspólnie czekamy na efekty współpracy. Pamiętajmy o tym, że efekty przychodzą z czasem, dlatego warto dbać o regularność i stosować się do porad kosmetologa.

Oczyszczanie manualne z kwasami

Nasze efekty

Naszą misją jest uwalnianie Waszego piękna. Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie naszej wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Domowa pielęgnacja

Polecany produkt

AZA TONIK dzięki zawartości kwasu azelainowego, przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy z trądzikiem, również różowatym. Tonik wpływa na zmniejszenie przebarwień po trądziku sterydowym, polekowym, młodzieńczym czy opryszczce. Doskonale wycisza skórę skłonną do rumienia, wrażliwą i płytko unaczynioną.

 • 200 ml
 • Rozszerzone pory, trądzik, przebarwienia, cera wrażliwa
 • KWAS AZELAINOWY, HYDROLAT Z RUMIANKU RZYMSKIEGO, NIACYNAMID
aza.webp

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa zabieg manualnego oczyszczania twarzy lub pleców?

Oczyszczanie manualne u naszych kosmetologów trwa 30-60 minut. Proces ten uzależniony jest od ilości i stopnia zaawansowania niedoskonałości. Kosmetolog dzięki profesjonalnym narzędziom oraz kosmetykom może wykonać ten proces szybko i sprawnie. W przypadku skóry suchej i wrażliwej, oczyszczanie można przeprowadzić dwa razy w roku. Jeśli problem dotyczy skóry mieszanej i trądzikowej proces ten na początku terapii musi być bardziej regularny, nawet raz na miesiąc. Aby osiągnąć najszybsze i najbardziej zadowalające efekty najlepiej oczyszczanie manualne łączyć z peelingami chemicznymi.

Czy następnego dnia po zabiegu mogę się pomalować?

Jest to możliwe, ale nie jest wskazane. Najlepiej odczekać dwa dni, a w międzyczasie stosować odpowiednio dobraną przez kosmetologa pielęgnację domową.

Jak moja skóra będzie wyglądała następnego dnia?

Spokojnie będziesz mógł/mogła iść do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Mamy sprawdzone techniki zabiegowe, które sprawiają, że zabieg nie jest mocno inwazyjny.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz

Wybierz placówkę(opcjonalnie)

0

This site is protected by reCAPTCHA
and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* - Pole obowiązkowe