Jedzenie

Czy dieta pomoże w pozbyciu się problemów skóry? Przekonaj się do zmian na lepsze!

Podczas zabiegów w gabinetach staramy się, byście robili to samo - chcemy inspirować Was do rezygnacji z niekorzystnych nawyków, do świadomych, lepszych wyborów dla Waszego zdrowia i piękna. Chcemy sprawiać, byście wychodząc z gabinetu czuli się bogatsi o wiedzę, ale też o nowe wyzwania.

Spis treści

W tym artykule odpowiemy sobie na pytania:

 1. Co na wstępie?
 2. Dlaczego dieta od zdrowie i pudełka?
 3. Jaką dietę wybrać?
 4. Rutyna konsumpcyjna
 5. Dieta a zdrowie skóry
 6. Podsumowanie + kod zniżkowy
rozwijamy-dzial-diet-zdrowotnych-sprawdz-co-dla-ciebie-przygotowalismy_Easy-Resize.com.jpg

Od jakiegoś czasu współpracujemy z dziewczynami z firmy @zdrowie i pudełka. Jak łatwo się domyślić, piszemy tutaj o usłudze cateringu, a dziś przyszedł czas, aby podzielić się z Wami wrażeniami z punktu widzenia kosmetologa! 🙈

Przy każdej możliwej okazji przypominamy Wam, jak ważna dla zdrowia skóry jest odpowiednia dieta. Odpowiednia ilość makroskładników, sposób przygotowania czy czas przechowywania, to wszystko ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i przede wszystkim dla naszej skóry. Istotnym, lecz często pomijanym faktem jest dopasowanie takiej diety, która wykluczy nieodpowiednie dla nas produkty, a które mogą zaburzać prawidłową pracę organizmu.

Co nas przekonuje do korzystania z diety od @zdrowie i pudełka?

Przede wszystkim świeżość posiłków, każdego dnia przygotowywanych przez kucharki. Zdecydowanie czuć, że kochają swoją pracę, a każde danie tylko tę tezę potwierdza. Na próżno szukać tutaj mrożonych produktów, nieświeżych warzyw czy sosów przelewanych z pudełka do pudełka, bo taniej.

Drugim elementem jest wybór poszczególnych diet, jak i możliwość wykluczenia niechcianych składników.

Dla osób z trądzikiem znajdzie się dieta bez laktozy, bez nabiału czy bez glutenu! Nieodłącznym elementem pudełek jest też odpowiednia kaloryka, dlatego każdy otrzyma wersję dopasowaną do swoich potrzeb energetycznych, którą może omówić z dietetykiem. Znajdzie się zatem odpowiednia kaloryka dla zapalonych sportowców, jak i osób, które cenią sobie spokojny tryb życia.

Trzecim elementem była zmiana rutyny konsumpcyjnej, która w przypadku kosmetologa jest bardzo zaburzona. Bywają takie dni, w których liczba cer do uratowania jest tak duża, że człowiek może zapomnieć o przygotowaniu porządnego obiadu, a co dopiero jego konsumpcji. Usługa cateringu rozwiązuje tę kwestię logistyczną, bo wiemy, że każdego dnia czeka na nas kompozycja dopasowanych oraz smacznych dań na cały dzień. 😋 Polecamy ten sposób dla osób bardzo aktywnych, które nie mają unormowanego dnia pracy.

I na koniec…

Kto jak kto, ale my kosmetolodzy zdajemy sobie sprawę, jak ważnym aspektem jest dieta w procesie pomocy skórze trądzikowej. Często wyeliminowanie jednego lub dwóch produktów może całkowicie odmienić zdrowie naszej cery. Problem pojawia się wtedy, gdy nie potrafimy się zmusić do odmówienia danego produktu lub po prostu zapominamy, że jego spożywanie źle wpływa na skórę. Dieta od dziewczyn sprawi, że nie będziemy musieli czytać składu każdego dania, wystarczy, że podczas zamawiania zestawu od razu wybierzemy ten, który wyklucza nieakceptowane przez nasz organizm składniki spożywcze. 🤫

Malutki Bonusik!

Bardzo dziękujemy @zdrowie i pudełka za możliwość skosztowania tych zestawów dietetycznych. Na ten moment jesteśmy bardzo zadowoleni, a dzięki uprzejmości naszego partnera od zdrowego odżywiania - dla naszych klientów oraz obserwujących mamy specjalny kod “uwolnijpiekno”, który zmniejszy koszt Waszej spersonalizowanej diety.

Bon Appétit! 😋

Zapytaj o dietę

Post opublikowany przez Avatar użytkownika test

 • peelmission
 • uwolnijpiekno
 • gabinet kosmetologiczny
 • gabinet kosmetologiczny w mikolowie
 • gabinet kosmetologiczny w warszawie
 • gabinet kosmetologiczny w malopolu
 • kosmetolog
 • jedzenie
 • zdrowazywnosc
 • catering
 • dietapudelkowa
 • zdrowieipudelka