Aktualności

Podsumowanie pracy w gabinetach, czyli kolejny udany rok w Uwolnij Piękno.

Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie działań naszej firmy Uwolnij Piękno. Co się zmieniło, jakie mamy plany i wiele więcej o roku 2022 i 2023!

Dzień dobry!👋

Przygodę zaczynamy od naszego głównego gabinetu kosmetologicznego w Małopolu, który działa od 2 czerwca 2020 roku. Mnóstwo zadowolonych klientów i niezliczona liczba efektów pomogły nam otworzyć już kolejne oddziały! Ale o tym za chwilę. Co robiliśmy w Małopolu?

Pokonaliśmy setki przypadków trądziku zaskórnikowego, trądziku różowatego czy trądziku ropnego. Daliśmy radę z przebarwieniami skóry, bliznami, zmarszczkami i pękniętymi naczynkami. Opracowaliśmy kolejne sposoby leczenia trądziku, zarówno na czole, brodzie czy policzkach. Pomogliśmy również klientom usunąć niechciane owłosienie dzięki naszej depilacji laserowej. Pozamykałyśmy również laserowo naczynka.

Co dalej?

Otworzyłyśmy kolejny gabinet. Tym razem w Warszawie.

Tutaj również mieliśmy do czynienia z przypadkami trądziku zaskórnikowego, trądziku różowatego czy trądziku ropnego. Naszej kosmetolog Marcie udało się zaradzić przebarwieniom skóry, zmarszczkom na skórze, bliznom i popękanym naczynkom. Ilość włosków, którą usunęliśmy za pomocą depilacji laserowej również jest imponująca. Opracowaliśmy więcej sposobów leczenia trądziku. Warto dodać, że drugim imieniem naszej Marty jest mezoterapia. To najczęściej wykonywany zabieg w naszym warszawskim gabinecie.

Dzięki szkoleniom nasze Panie kosmetolog poznały kolejne przyczyny trądziku, a przez to opracowały jeszcze lepsze metody współpracy z klientem.

W maju uruchomiliśmy nasz kosmetologiczny sklep Uwolnij Piękno online, w którym można kupić kosmetyki do pielęgnacji domowej, które często zalecamy Wam przy zabiegach w gabinetach. W naszej ofercie znajdują produkty od firmy Peel Mission, takie jak: kremy, toniki, pianki, serum czy produkty do demakijażu. Sklep oferuje również specjalne zestawy pod konkretny problem, na przykład: zestaw kosmetyków na przebarwienia, zestaw kosmetyków do skóry wrażliwej, zestaw kosmetyków na trądzik, zestaw kosmetyków na zmarszczki, zestaw kosmetyków nawilżających czy zestaw pro-zdrowotny dla każdego rodzaju skóry. W sklepie można znaleźć również bony na zabiegi, które można podarować w formie upominku. Wartością dodaną jest fakt, że zakup każdego produktu można skonsultować z certyfikowanym kosmetologiem, który pomoże dopasować kosmetyki do konkretnego problemu lub rodzaju skóry.

Wrzesień okazał się miesiącem wejścia Uwolnij Piękno na rynek śląski. Nasza kosmetolog Paulina szturmem zdobyła zaufanie klientów w Mikołowie. W tak krótkim czasie zdążyła już pomóc wielu osobom z trądzikiem różowatym czy trądzikiem pospolitym. Zaradziła przebarwieniom skóry, zmarszczkom na skórze, bliznom i popękanym naczynkom. Wprowadziła mezoterapię mikroigłową na jeszcze wyższy poziom. Opracowała kolejne możliwości wyprowwdzania stanów zapalnych skóry.

Dzięki Wam i Waszemu zaufaniu jesteśmy w tym miejscu. Chcemy otwierać kolejne gabinety kosmetologiczne Uwolnij Piękno. Niech te słowa zabrzmią na całą Polskę. Chcemy pomagać innym w walce z trądzikiem, o nowe, lepsze życie.

Cieszymy się bardzo, że jesteście z nami i do zobaczenia w 2023 roku, w którym jeszcze wielokrotnie Was zaskoczymy.

Post opublikowany przez Avatar użytkownika test

  • peelmission
  • uwolnijpiekno
  • gabinet kosmetologiczny
  • gabinet kosmetologiczny w mikolowie
  • gabinet kosmetologiczny w warszawie
  • gabinet kosmetologiczny w malopolu
  • kosmetolog
  • podsumowanie2022